SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE

Shitet nga: DA VINCI 18 Krr 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Taslixhe. Shtepia eshte 3 kateshe dhe e mobiluar e gatshme per banim. Shtepia posedon edhe nxemje qendrore (me rryme, nafte apo dru) dhe gjithashtu rezervuarin e 3000 l. Eshte me Leje Ndertimi dhe gjithe dokumentacionin e kompletuar; Shtepia eshte komplet e mobiluar.

Madhësia: 280 m² hapesire shfrytezuese (neto)
+ terase ne katin e dyte 40 m²
+ 2 garazha
+ podrumi 16m2
dhe oborri 3 ari

Çmimi: €250.000

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim