SHITET SHTEPIA TE MARIGONA II #0411

Shitet nga: Capital ring 25 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: MARIGONA II
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia ne Marigona II,Oborri është 4.5 ari, Shtëpia ka bazen, zyre, magazinë, klimatizim, çmimi është 320000, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
4 dhoma gjumi
3 banjo
1 bodrum
2 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim