SHITET SHTEPIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Esenca Agjencion 20 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 355 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA afer shkolles fillore “ Meto Bajraktari” te Qafa , PRISHTINE
Shtepia posedon truall prej 355m2
Shtepia ka dalje ne dy rruge : rr “ Jasip Rela” si dhe dalja ne rr: “UÇK”
Shtepia eshte dy kateshe me 200m2 , posedon te gjitha kushtet per banim , eshte e pershtatshme per familjar dhe per ndertim te ri
Me leje ndertimi P+4 . Me dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim