SHITET SHTEPIJA

Shitet nga: SHITET SHTEPIJA 29 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Arberia
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Arberia,
Shtepia ka 250.0 m2 , Trualli; 3.35 ari, Lokal afarist dhe garazh

Kontakti
049/128 658 dhe 044/188420
Cmimi : 450,000.00 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim