SHITET VIP SHTËPIA ME 680M2 NE MATIÇAN

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 680 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet VIP shtëpia 3 katëshe me 6 nivele, në lagjen Matiçan (Afër pompës Stela) me sipërfaqe 680m2, me 6 Ari Truall. Shtëpia ka këtë rënditje:
Ka bodrumin me dy hapsira të mëdha, hapsirën me kalldaj, nxjemje me rrym, qymyr dhe pelet ka rezervar të ujit dhe ka kuzhin të veqant.
Niveli 1-rë, ka sallonin me kuzhin me kamin dhe akuarium, ka teras të madhe,
Niveli 2-të, ka 2 dhoma gjumi, ne dhomë ka banjo me xhakuzi, kamin, ka gardërobën dhe ka korridorin, 2 terasa të mëdha, dhe 2 banjo.
Niveli 3-të ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridorin dhe 2 ballkona,
Niveli 4 ka 2 dhoma gjumi me garderob, me banjo, me xhakuzi, kamin, 2 ballkona dhe korridhorin dhe 2 banjo,
Niveli 5-të ka dhom gjumi me saun, me xhakuzi, ka kaminen, dhe garderobën, banjo, 2 ballkona dhe korridorin.
Niveli 6-të ka komplet terasën prej 80m2 mbi kulm me pamje shum të mir.
Shtëpia ka 2 oborre të mëdha me vaditje verore të barit automatike, ka kamerat, ka 4 parkingje, 1 garazh për vetura,


Ndërtim i ri.
Çmimi: 480.000€.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim