SHTËPI afer shkolles

Shitet nga: Shpia ne shitje 31 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 499 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia me 3.5 Ari toke, gjendet ne Koder te Trimave Ruga Daniel Defo rreth 50 metra larg nga shkolla fillore Hilmi Rakovica ,mbrapa qenderes se mjekesis familjare ,rreth 300 metra larg nga rruga kryesore Prishtine-Podujeve, 2 km larg nga qendra e qytetit.
Shtepia eshte ne dy kat e rregulluar dhe me infrstrukture te plote,
Shtepia ka kete renditje :
Kati i pare Salloni 6x4m, kuzhina 5x4m, bodrum(nen shkall) 3.5x2m, banjo 2.5x2m..
Kati i dyte 3 dhoma gjumi,nje banjo,terraca.
Garazha 5.5mx6m
Dokumentacioni i rregullt perkthimi behet menjeher te bleresi.
74999 € (Qmimi 349€ /m2 shtepia dhe 100€ /m2 i tokes.)
Tel & viber:
Pas ores 16: tel. Viber 049999022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim