SHTËPI NË SHITJE

Shitet nga: Arben 27 Shk 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet ne lagjen bregu I diellit përball shkollës fillore Iliria ( nga pumës Alb Petrol )
Shtëpia ka këtë renditje
3 katëshe
Oborr
Parking 2 brenda shtëpis dhe jasht
Shtëpia ka dalje në rrugë
E mobiluar
Secila dhomë ka ballkon
Ka leje ndërtimi
Dokumentacion në rregull
Podrum me 2 dhoma
3.8 Ari ka oborr
2 hymje
2 kuzhina
2 banjo
Çmimi 235.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim