SHTËPIA - BARDHOSH

Shitet nga: Ramadan 09 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 340 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTËPIA 340 M2 ( TRI BANESA ) ME 5 ARI TRUALL NË BARDHOSH ( PRISHTINË )
SHTËPIA ËSHTË 3 KATËSHE DHE KA SISTEM BANESOR ME NJË HYRJE KRYESORE QE TË DËRGON NË TRI HYRJE TË KATEVE/ BANESAVE VEQ E VEQ.
QDO KAT ËSHTË NJË BANES NE VETE ( ME RRYM DHE UJË ) , DHE QDO KAT KA 110 M2.
QDO KAT/BANES KA 2 DHOMA TË FJETJES, 1 DHOM TË DITËS ME KUZHINË, 1 BANJO DHE BALLKON.
GJITHASHTU SHTEPIA KA PODRUMIN PREJ 16M2, 1 GARAZH DHE HAPËSIRË NË OBORR PËR 4 VETURA TJERA.
SHTËPIA KA INFRASTRUKTUR TË PLOTË RRYMË, UJË, KANALIZIM, INTERNET.

NR KONTAKTUES 044104023
BMW, AUDI, MERCEDES, GOLF 1 2 3 4 5 6 7, PASSAT, OPEL, SHTEPI, BANES, TROJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim