SHTËPIA ME DY HYRJE AFER DOMIT TE PLEQEV

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTËPIA NE SHITJE ME DY HYRJE AFER DOMIT TE PLEQEVE. NJERA HYRJE KA SALLON ME KUZHINE,TRI DHOMA GJUMI, DY BANJO, DY BALLKONA. HYRJA E DYTE KA SALLON ME KUZHINE KATER DHOMA GJUMI, DY BANJO, DY BALLKONA. SHTEPIA KA OBORR 60M2. PRONAT JANE TE NDARA ME DOKUMENTACION, POR SHITEN TE DYJA BASHKARISHT.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim