SHTËPIA NË SHITJE

Shitet nga: Sadik 29 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Në Prishtinë afër shkollës së mesme teknike shitet shtëpia e vjetër me 2.5 ari truall.
Shtëpia posedon të gjitha dokumentet Kadastrale, është afër qendrës së qytetit, ka qasje të plotë në infrastrukturë, ka pamje të mirë nga qyteti, përkthimi i pasurisë së paluajtshme bëhet bredna 10 dite.
Çmimi fillestar 70 mijë euro, ndërrimi i mundshëm në bazë të marrëveshjes. Presim blerës serioz, për më shumë info tel: 0041 79 656 97 49 si dhe E-mailadresa: hau-si1@hotmail.com
Ju përgjigjemi në çdo kohë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim