SHTËPIA SHITET DHE LESHOHET ME QIRA #0958

Shitet nga: Capital ring 17 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: LAGJJA QËNDRESA
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia si dhe leshohet me qira, çmimi i shitjes 220'000, ndërsa për qira 1'500 euro.
Shtëpia ka këtë renditje:
1 sallon
1 kuzhin
5 dhoma gjumi
3 banjo
3 ballkon
1 terracë e madhe
oborr
garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim