SHTEPI, 3 minuta nga Gorenja

Shitet nga: ARTON 02 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: 3 minuta nga Gorenja
Sipërfaqe: 182 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Vilë dy katëshe, e ndërtuar në 2009-tën ! Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 182m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët). Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë !
Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin, që dmth të gjitha janë gati për blerësin !
Çmimi me marrëveshje.
Do te jem ne Prishtine, 29 dhe 30 Tetor ! Permes te njejetit numer mund te flasim edhe ne Viber.
Numri i cel: +355 68 80 55 741
Gjithëashtu mund të kontaktoni përmes emailit artonilorisa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim