SHTEPI 1000M2 SOFALI AFER AUK UNIVERSITETIT

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
BODRUM
KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
GARAZHE
TRUALLII: 350M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).

LESHOHET ME QIRA 2000€
ÇMIMI: 550,000EURO.
PRANOJME KOMPENZIM DERI 50% TE VLERES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim