SHTEPI 4 KATESHE ME 3.78 ARI TRUALL NE SHITJE, A..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 378 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI 4 KATESHE, HYRJET E NDARA PER CDO KATE.
CDO KATE KA NGA 3 DHOMA, KUZHINE TE NDARE, BANJO, BALLKON.
TRUALLII: 378M2.
LOKACIONI: AFER AMBASADAVE GJERMANE DHE ITALIANE.
ÇMIMI: 320,000EURO.

MUNDESI E PRANIMIT TE NJE BANESE DHE DY LOKALE TE VOGLA PER KOMPENZIM, PLUS TE HOLLA SIPAS MARREVESHJES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim