SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMB ZV

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI2: SALLON, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI3: SALLON, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO KATER BALLKONA.
LOKALI:130M2.
TRUALLII: 300M2.

LOKACIONI: TE AMBASADA ZVICERANE

ÇMIMI: 850,000EURO.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim