SHTEPI DHE AFARIZEM

Shitet nga: Dirgin 19 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: KM1 Prishtine-Mitrovice
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Objekti posedon:
Banim (2banesa luksoze)500m2 dhe Afarizem 500m2
Toke 16Ari
Nxemje qendrore

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim