SHTEPI GJINDUM 25 km prej PRISHTINE

Shitet nga: Mentor Gashi Sot 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu meniher i ka 3 dhoma te fjetjes 1 sallon t madh 1 kuzhin edhe i ka 2 lokale posht edhe ka 9 ari tok dhe bunarin me uj vetem me hi me banu
GJINDEM 28 km prej Prishtine ne rrug per Pej ose me saktsisht ne Llapushnik

Thirrjet mundesisht prej ores 10 deri 23 dhe mundesisht mos me dergu sms.
Nr.0037744612843.nr.0038649398181.Welcome.

Qmimi 65000 bojm ndrrim edhe vetur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim