SHTEPI LUKSOZE E MOBILUAR NE BARDHOSH PRISHTINE

Shitet nga: Bardhosh 27 Maj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ne Bardhosh te Prishtines shitet shtepia luksoze se bashku me oborr prej 5 ari me infrastrukture moderne dhe e gatshme per banim shikoni edhe fotot e sapo bëra. Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe mund te blehet direkt nga pronari . Ujë 24 h pa nderprerë, me kanalizim nga komuna
Shtepia posedon :
Ne katin e parë nje sallon te madh 50 metra katror, dy dhoma gjumi nga 16 metra katror , banjo te madhe , koridor dhe kendin per vendosje te gjerave nen shkallë.
Ne katin e dytë shtepia posedon nje dhomë moderne gjumi me teracë , nje kabinet pune si dhe dy hapesira te konsiderueshme ne tavan, e cila mund te perdoret per gjera te ndryshme .
Në gjithë shtepinë është e instaluar nxemja qendrore me radiator, salloni dhe koridori e kane te instaluar nxemjen edhe nen pllaka . Nxemja qendrore është moderne, lenda djegese e cila perdoret per ngrohje është Peleti(mund te perdoret edhe me dru), posedon sistemin kabllor dhe te internetit (Ipko ose Kujtesa ).
Shtepia posedon edhe garazhen , ne te cilen gjenden paisjet e nxemjes qendrore , hapesire per lenden djegese deri ne 10 ton, hapesire te mjaftueshme per dy makina dhe gjera tjera familjare . Garazha është e izoluar dhe posedon deren automatike me telekomand .
Mbi garazh egziston aneksi I shtepise ku ndodhet nje dhome e madhe 55 m katror me banjo si ne foto.
Ne total mbi 260 metra katror te shfrytezueshme.
Hapesira para garazhes mund të përdoret per pastrim te makinave dhe shtrytezimin per nevoja tjera .
Shtepia është e gjelberuar rreth e rreth me pisha dhe ka hapesire te mjaftueshme rekreative.
Shtepia është e rrethuar rreth e rrotull me muri dhe posedon dritare moderne ku nuk ndegjohet zhurmat e jashtme.
Shtepia ndodhet 8 km larg qendres se Prishtines ne afersi të Albi Market në Bardhosh në një vend shumë të qetë me ajër të pastër ,shkollë fillore në afërsi 700 metra , qendra tregtare Albi Market 800 metra,Posta si dhe kyqja ne rrugen krysore 600 metra .
Mund kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00 cdo ditë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim