SHTEPI LUKSOZE ME QERA MARIGONA 2000eu

Shitet nga: gzim 11 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 430 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë

leshoj shtepi me qera ne lagjen marigona 2 veternik ,shtepia esht luksoze me galeri ka 430m2

katin perdhes ,garazh,wc,dhom gjumi me banjo ,sallon 90m2

kati 2 banjo me gjakuzi,4 dhoma gjumi ,nje dhom esht me banjo

bodrumi sallon me guzhin ,dhom gjumi ose zyre ,dhom per makinen larese ,dhomen e kalldajes dhe bojler 300l

banjo ,bodrumi ka shkallet edhe nga jasht ,guzhinat jan komplete

oborr 2 ari ,rrethojat ,bunar ujin nenstop ,afer bau marketit ,grand stores

linja e autobusit 24 yjet vend ndalimi para lagjes etc

shtepia esht e ndertume ne vitin 2013

e ter lagjeja esht ne rrethoj etc

ka mundesi te ipet me qera vetem kati i bodrumit dritaret i ka te medha drit ka te bollshme .100m2
ka kopshtin e femijve ku i perket lagjes marigona2

ka edhe nxemjen qendrore .

nqoft se ka te interesuar per blerje mund te bisedojm


ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim