SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTEPIA: 90M2, 4 DHOMA, KUZHINE, BANJO DHE SHPAJZ. SIPERFAQJA E TRUALLIT:550M2.. LOKACIONI:SOFALI AFER VARREZAVE TE JEHUDIVE
ÇMIMI: 200.000 €


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim