SHTEPI ME LOKALE NE KOLEVICE AFER KUBA

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KLINIKES KUBATI, ME SHUME HAPESIRE PER AFARIZEM SI DHE PER BANIM.
SIPERFAQJA E TRUALLIT 4 ARI.
KATI I PARE 800M2 LOKALE.
KATI I DYTE DHE TRETE BANIM NGA 290M2.
MUNDESI NDERRIMI ME BANESE NE PRISHTINE.
ÇMIMI: 280.000€
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim