SHTEPI ME QERA NE VELANI

Shitet nga: Faton 22 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne lagjen Velania. Rruga e Ibrahim Rugoves, ne semafora. SHtepia ka 4 dhoma, dhome gjumi, sallon dhe kuzhine, koridor banjo. Shtepia asht e mobilume dhe e pasiur me nxemje qendrore. E gjitha me shpenzimet tona. Rryme dhe uje 24 ore. Vend prakimi dhe lagje shume e qete per banim. Jo larg qendres.. Mund te na kontaktoni ne numrin 044674918 ose ne VIBER +37744951465. Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim