SHTEPI ME QIRA 800m NGA TEATRI KOMBETAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 05 Nën 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
SHTEPI ME QIRA GJINDET 800m NGA TEATRI KOMBETAR LAGJJA DODONA
SHTEPIA ESHTE KOMPLET E VEQANT 80M2 I KATESHE ME OBORR DHE ME KUSHTE TE MIRA BANIMI
LESHOHET PER QIFT OSE FEMRA
RENDITJA:
2 DHOMA
KUZHINE
KORIDOR
BANJO
OBORR
NE QIRA JAN TE PERFSHIRA (INTERNET, UJE DHE MBETURINAT)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim