SHTEPI ME QIRA AFER FAKULTETIT AUK

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI TREKATESHE E MOBILUAR AFER FAKULTETIT AUK. SHTEPIA KA OBORR PARA DHE PRAPA, SI DHE PARKING PEWR VETURE. SECILI KAT KA SALLON DHE DY DHOMA GJUMI.
QIRAJA: 800€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim