SHTEPI ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DA VINCI 18 Krr 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: RRUGA B
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qera Shtepia 3 katshe .Shtepia gjendet ne Prishtine lagja Bregu i Diellit afer, Spitalit, Shkolles, etj. Shtepia eshte e perfunduar dhe e gatshme per banim, dhe eshte ne nje Lagje te re me infrastruktur te plote, eshte vend i qetë per banim. Shtepija gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per Biznes Ambassad - Qerdhe - Ordinanca - Zyre nderkombetare - Compani - Depo. Shtepija ka hapsirë te mjaftueshme brenda, por edhe jasht ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe pemë,  muri te gjallë gjelbrim, dhe ne mes eshtë hapsira per parking ku i zen deri ne 4 vetura me mundsi zgjerimi.

Çmimi: €1000
Madhësia: 300 m2

Kontakti:
tel/viber:045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim