SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN AKTASH 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iShqipe Agency 24 Shk 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshojme Shtepin me qira me hyrje te perbashket me pronarin e cila ndodhet ne lagjen:Aktash 2
Shtepia posedon nje dhome gjumi dhe banjo, eshte teresisht e mobiluar.
Oferta vlene vetem per : Qifte ose 2 femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim