SHTEPI ME QIRA NE PRISHTINE AKTASH 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iShqipe Agency 22 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshojme me qira nje dhome te Shtepis e cila ndodhet ne lagjen ''Aktash 2''
Dhoma i posedon 2 shtreter per fjetje si dhe i ka te gjitha pasijet e nevojshme,gjithashtu Shtepia eshte me hyrje te perbashket me pronarin.
Oferta vlene vetem per : Qift ose 2 Femra.
Qmimi 100E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim