SHTEPI ME QIRA NE VRANJEVC shtepia eshte edhe n ..

Shitet nga: shaip 02 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj me qira shtepin 3 katshe ne vranjevc ,shtepia gjendet me posht se sharbanet 100 metra nga rruga kryesore .shtepia ka te gjith infrastrukturen e nevojshme me oborr dhe garazh qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim