SHTEPI ME QIRA NE VRANJEVC

Shitet nga: shaip 11 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
LESHOJ SHTEPI ME QIRA NE VRANJEVC .SHTEPIA KA 2KAT DHE NENKULMIN KA GARAZH PER VETUR UJ 24 ORE .SHTEPIA GJENDET 200 METRA NEN SHARBANET NE RRUG NE TE MAJT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim