SHTEPI ME QIRA PERBALL PALESTRES 1 TETORI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ishqipe Agency 01 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshojme Shtepin me qira e cila ndodhet ne:Prishtine perball palestres''1 Tetori''
Shtepia eshte teresisht e mobiluar e cila perbehet nga kjo renditje:
3 Dhoma per Fjetje,Sallon me kuzhine dhe Balkon
Shtepia posedon kushte te mira per banim per Student!
044 199 309
049 705 464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim