SHTEPI NE LAGJEN MATI PRISHTINE

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN MATI - PRISHTINE, SIPERFAQJA E PERGJITHSHME E SHTEPISE ESHTE RRETH 300M2, E NDERTUAR NE TRUALLIN RRETH 500M2.
SHTEPI KA KETE STRUKTURE:
PERDHESA: GARAZHE DHE BODRUM 100M2.
KATI I PARE: SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.
KATI I DYTE: : SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.
NENKULMI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim