SHTEPI NE SHITJE 70.000euro

Shitet nga: Agim 02 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 2ari e 45 kfadrat, ne vend shum te mir, shtepia i ka dy dhoma 1 sallon banjo koridor podrum, shtepia gjendet ne vranjefc afer shkolles zenel hajdini, shtepia i ka afer - shkollen, market viva fresh, xhamin , objektin medicional Nena Terez, lagjia ka hyrje dhe dalje nga posht dhe nalt , shtepia posedon te gjitha dokumentat qe duhen , numri kontaktus 044316186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim