SHTEPI NE SOFALI , PRISHTINE .

Shitet nga: DONAT 21 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA ME DY KATE DHE 7 ARI OBORR . SKAJ RRUGES " MBRETERESHA TEUTE "
SHTEPIA GJINDET AFER PARKUT TE TAUG BASHQES . QMIMI BEHET SIMBAS MARREVESHJES DHE MUNDESIA E KOMPENZIMIT ME NDONJE BANESE TE PERSHTATESHME NE PRISHTINE RRETH 100 metra katror .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim