SHTEPI NE SOFALI PER BALL SH-NORMALE.

Shitet nga: donat 27 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes shtepin 2 katshe ne sofali per ball shkolles normale me 7. 3 ari,dhe ka mundsi ndrimi me ndonje banese te madhe,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim