SHTEPI NE ULQIN

Shitet nga: .. 25 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Shtepin ne ulqin Shtepia gjindet 500m afer hotel IMPERIAL lagj`ja quhet ``BEOGRADSKA 1,, ne Doni Shtoj Ulqin dhe po ashtu ka afer pllazhen TROPIKANA..Shtepija ka gjithsej 660m2. ka 3 kate.. dhe gjithsej 3.80 ari tok.. Kati i par ka 5 dhoma me banjo, kurse kati i dyt dhe i tret kan nga 7 dhoma me banjo per secilen dhom.. Pronari esht nga gjilani.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim