SHTEPI PLAZHI N DURRES SHITET OSE LESHOHET ME QERA

Shitet nga: Dori 29 Qer 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: kondicioner
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ndodhet ne zone te mire 3 minuta larg detit,afer kompleksit miami beach,,,,Pallati i ri me kushte shume te mira ashensor dhe parking i rrethuar dhe sipermarket Big Market ne kat te pare te pallatit.Shtepia eshtte 70 m2 e mobiluar 1 dhome gjumi +nje dhome tjeter sallon bashk me kuzhinen + banje + 2 ballkone + .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim