SHTEPI TE KODRA E TRIMAVE 150M2 2ARI

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE KODRA E TRIMAVE 150M2 2ARI 65000€

LOKACIONI: KODRA E TRIMAVE
SHTEPIA: 150M2
SIPERFAQJA:2 ARI
ÇMIMI: 65000€.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim