SHTEPI me QERA ne VETERNIK mbrapa GREND STORES*

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 11 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Veternik Mbrapa Grnd Stores e mobiluar ne menyr exkluzive , ka ngrohje qendrore me dru dhe pelet, sistem me alarm sigurimi uje 24, h oborr dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Kuzhina
- 4 Dhoma gjumi,
- 2 Banjo,
- Terasa,
- Oborr,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim