SHTEPI

Shitet nga: ARTON 13 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: 3 minuta nga Gorenja
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Vilë dy katëshe, e ndërtuar në 2009-tën ! Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 180m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët). Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë ! Është punuar me detaje dhe me cilësi të lartë. Përveç që nuk është e lyer nga jashtë, as edhe një gjë tjetër nuk i mungon. Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin, që dmth të gjitha janë gati për blerësin !
Çmimi me marrëveshje.
Numri i cel 00355694037727 ose 044297793
Gjithëashtu mund të kontaktoni përmes emailit artonilorisa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim