SHTEPIA ME QERA TE SHKOLLA FILLORE "ILIRIJA'..

Shitet nga: jeton 21 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
SHTEPIN E RE NE B.DIELLIT
TE SHKOLLA FLLORE ILIRIJA TE BANESAT E BARDHA
NE RRUG KRYESORE PER MATIQAN. SHITET OSE ME QERA

SHTEPIJA ESHTE E RE E NDERTUME NE VITIN 2011

KATI 1. SALLON ME KUZHIN, SHPAJZ, WC
KATI 2. TRI DHOMA GJUMI DHE BANJO
PA MOBILJE
KA NXEMJE QENDRORE ME PELET , REZERVAR TE UJIT ME HIDROFOR , INVENTOR , DHE OBORRIN E RREGOLLUM MIR.
KA SHUP DHE BUNAR...

QMIMI PER QERA ; 400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim