SHTEPIA NE PRISHTINE TE QAFA

Shitet nga: F S 26 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te Qafa
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Urgjent Shitet Shtepia me Oborr ne Tophane te Qafa ne Prishtine. Shtepia ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 banjo, eshte e renovuar, e banueshme. Ka oborr dhe dokumentacion të rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim