SHTEPIA NE PRISHTINE TE QAFA

Shitet nga: F S 12 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent Shitet Shtepia me Oborr ne Tophane te Qafa ne Prishtine. Shtepia ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 banjo, eshte e renovuar, e banueshme. Ka oborr dhe dokumentacion të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim