SHTEPIA DRAGODAN IPET ME QERA

Shitet nga: 049 670 666 21 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Dragodan e cila gjendet afat bazes se kforit ne Prishtine.

Ka oborr te rregulluar,ka bunar,i gjithe oborri perfshin 7 ari e 20.
Shetpia permban: Bodrumi+dy kate.
Kati i par ka nje dhome gjumi,nje sallon,kuzhine,nje banjo, dhe ka nje teras dhe eshte e mobiluar tersisht,dhe eshte e leshuar me qera per nderkombetar.
Kati i dyt ka 2 dhoma gjumi,nje sallon,kuzhine,banjo dhe dy terasa dhe eshte e mobiluar tersisht.
Toka mund te perkthehet menjher.

IPET ME QERA
Po ashtu mund te leshohet me qera komplet shtepia,e cila eshte e pershtashme per ambasada apo edhe organizata te ndryshme.

Presim bleres serioz.
Ndrrimi i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim