SHTEPIA LESHOHET ME QIRA NE GERMI SOFALI

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA. SIPERFAQJA 150M2.
KATI 1:SALLON ME KUZHINE, SHPAJZ BANJO.
KATI 2: TRI DHOMA SECILA ME BALLKON, BANJO
NGROHJE QENDRORE ME PELET OSE KAMIN, REZERVOAR UJI 24 ORE.
LOKACIONI: SOFALI AFER PARKUT TE GERMISE
QIRAJA: 1000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim