SHTEPIA ME 10 ARI TRULL

Shitet nga: xx 03 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA ME 10 ARI TRULL
Posedon 10 ari trull esht e rregulluar Vetem Mobilet i Mungojn BARDHOSH
Shtepi prej 250 m2 ne Prishtine
ka kanalizim , rryme, ujesjellesin dhe i ka te gjitha dokumentet ne posedim
044-103-286
049-314-799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim