SHTEPIA ME 2 ARI TOK NE ARBERI ISH DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iShqipe Agency 15 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

143 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne lagjen:Arberia ish Dragodan afer Marketit' Minimax''
Shtepia eshte e mobiluar e cila eshte 2 kat dhe gjenden 2.5 ari toke.
Kategorizohet me kete rendtije:
5 Dhoma per Fjetje,Sallon,Kuzhine,Balkon dhe 2 Banjo.
Gjithashtu Shtepia posedon Garazh per vetura dhe behet nderrim me 2 banesa.
Qmimi eshte 140E Mije Euro ( i Negociushem)

044 199 309 (Viber)
049 705 464( Viber)
Email:ishqipe.agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim