SHTEPIA NE LAGJEN ARBERIA (DRAGODAN)

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPIJA NE SHITJE NE ARBERI (DRAGODAN)
ME 240M2
9- DHOMA GJUMI
3-BANJO
3 -HYRJE
ESHTE W VENDOSUR NE 3 ARI TRUALL

QMIMI -260 000 euro
KA MUNDSI NDRRIMI EDHE ME BANESE NE PRISHTINE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim