SHTEPIA NE LAGJEN ARBERIA ISH DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DA VINCI 22 Maj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

365 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Arberia ish Dragodani (afer Ambasades Hungareze). Shtepia ka 4 kate ku 400m² mund te shfrytezohen per banim, 150m² terras dhe 150m² hapsir per lokale; me mundesi zgjerimi.

Qmimi 365 000

Kontakti:
tel/viber 045 951 358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim