SHTEPIA NE PRISHTINE

Shitet nga: Adem Lajqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 243m2, në 4.5 ari truall ne Bardhosh.
Shtëpia është ndërtuar para 3 vjetëve dhe është e rregulluar bukur si për nga ambienti i mbrendshëm ashtu edhe nga jashtë dhe është shume funksionale me oborr me gjelbrim,
Shtëpia përbëhet prej 2 kate banim:
- Kati i parë: sallon, kuzhine, trepezari, dhoma gjumi,banjo, kaldaja/shpajz dhe garazha
- Kati i dyte: 4 dhoma gjumi, shpajz, ballkon, banjo + Teraasa mbi garazh ( kati 2 nuk eshte i lyer)
- Ka alarm sigurie te levizjes
- Ka instalimet nxemje qendrore
- Ka ndriqim nga lindja gjer ne perendim
- Eshte e ndertuar me kontrapllak izolim dhe material cilesor

Lagje e qete me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port dhe rruga 9m e gjerë uje batllaves,kanalizim.
Mundesohet edhe ndrrim me banese dhe pjesen tjeter te gatshme ose ndonje veture.

Çmimi i arsyeshëm dhe vend ideal per jetes.






tagg --> Truall, troje , banes , shpi , shtepi , ndrim , Ndroj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim