SHTEPIA NE SHITJE NE LAGJEN 038 PRISHTINE

Shitet nga: DA VINCI 21 Qer 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Agim Hajrizi
Sipërfaqe: 390 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte e ndertuar ne 5 ari truall dhe ka 390 m² per banim dhe 50 m² podrum.

RENDITJA:

Kati i parè:
Sallon me kamin
Kuzhinè
Banjo
Garazhè
2 Terasa dhe
1 Apartament me sallon e kuzhinè, dhomè gjumi dhe banjo.

Kati i dytè:
3 Dhoma gjumi
1 Dhomè gjumi MASTER me Banjo e Garderobè
2 Banjo
4 Ballkona;

Shtepia eshte super e mobiluar me mobilje nga Anglia
Nxemje qendrore
Kopsht me stil anglez
Bunar (Pus) me pompa


Qmimi: Me marrveshje!

Kontakti:
Tel/Viber +377 45 951 358
imobanimi@gmail.com
Rruga Deshmoret e Kombit (perball Hotel Baci)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim